بمناسبت طراحی قالب جدید سامانه علمی پژوهشی میهن سوال، تا اطلاع ثانوی تمام بسته های سوالات استخدامی از تخفیف سه ستاره میهن سوال برخوردار خواهند بود و با قیمت ویژه بفروش می رسند ...

درباره میهن سوال

که هستیم؟

میهن سوال پلتفرمی مبتنی بر تکنولوژی است که ماموریت خود را ایجاد تجربه‌ای خوشایند از خرید و فروش نمونه سوالات استخدامی برای تمام مردم میهن عزیزمان ایران می‌دانیم. به عنوان پر مخاطب ترین فروشگاه آنلاین سوالات استخدامی ایران، در مسیر تبدیل شدن به اولین مرجع خرید و فروش آنلاین سوالات استخدامی، جزوات و محصولات کمک آموزشی هستیم و برای این هدف، ارائه خدمات در شأن مردم عزیز کشورمان شامل پشتیبانی مناسب و کیفیت عالی خدمات و محصولاتمان، مهمترین وظیفه ماست. هویت میهن سوال بیش از هرچیز متأثر از مخاطبانمان است و بر اساس نیازهای آنها گام بر می‌داریم. به همین دلیل، مشتری محوری مهمترین ارزش کسب‌وکار ما در گروه میهن سوال است.

میهن سوال Mihan-Soal.ir

ارزش‌های ما

درباره میهن سوال
درباره میهن سوال
درباره میهن سوال
درباره میهن سوال

مشتری محوری

شفافیت

مسئولیت پذیری

سرعت و خلاقیت

مشتری‌محوری برای ما، تنها به معنای حق تقدم مشتری یا کلیشه «همیشه حق با مشتری‌ست» نیست؛ بلکه به معنی «همراه مشتری بودن» است. ما کنار مشتری هستیم، نه در مقابل آنها و تنها به فکر سود و زیان خود نیستیم.

ما همه چیز را، همان‌طور که هست به اطلاع مخاطبان می‌رسانیم. بدون در نظر گرفتن اینکه چه چیزی به نفع یا ضررمان است، اطلاعات لازم را در اختیار آنها می‌گذاریم تا بتوانند در تمام فرآیند، بهترین انتخاب و تجربه را داشته باشند.

ما مسئولیت قول‌ها و وظایفمان را ‌می‌پذیریم و این فرهنگ را در درون و بیرون مجموعه خود پیاده خواهیم کرد. ما همه‌ی تلاشمان را می‌کنیم، اما در صورت بروز خطا مسئولیت پیامد اقداماتمان را می‌پذیریم و نهایت تلاش خود را برای جلب اعتماد مشتریان به کار می‌گیریم.

سرعت، ویژگی اصلی تجارت الکترونیک و پیش فرض ما در تمام خدمات و فرایندهاست. ما باور داریم که این ویژگی باید در تمام فعالیت‌های یک کسب‌وکار اینترنتی دیده شود؛ از شکل ارائه خدمات گرفته تا روش‌های حل مساله.