بمناسبت طراحی قالب جدید سامانه علمی پژوهشی میهن سوال، تا اطلاع ثانوی تمام بسته های سوالات استخدامی از تخفیف سه ستاره میهن سوال برخوردار خواهند بود و با قیمت ویژه بفروش می رسند ...

استخدام بانک ملی ایران در سال ۱۴۰۱

استخدام بانک ملی 1401

استخدام بانک ملی ایران در سال ۱۴۰۱

درود فراوان خدمت دوستان و همراهان همیشگی میهن سوال، امروز با اعلام خبر استخدام بانک ملی در خدمت شما عزیزان هستیم و امیدواریم بتوانیم با اطلاع رسانی به موقع امکان ایجاد آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون را برای شما عزیزان فراهم نماییم.

خبرها حاکی از اقدام بانک ملی برای جذب تعدادی نیرو به جهت تکمیل کادر مورد نیاز خود به وسیله ی برگزاری آزمون استخدامی کشوری می باشد. این بانک تقریبا هر سال با برگزاری آزمون استخدامی تعداد قابل توجهی از جویندگان کار را جذب می نماید و قرار شده در سال ۱۴۰۱ نیز این امکان وجود داشته باشد و داوطلبین شرکت در آزمون استخدامی بانک ملی که دائما منتظر اعلام رسمی این خبر بوده اند به مراد دل خود برسند، خبرها حاکی از به پایان رسیدن انتظارها و اعلام رسمی برگزاری آزمون استخدام بانک ملی ایران در سال ۱۴۰۱ بوده و امید می رود که طی چند روز آتی این خبر به صورت رسمی و توسط رسانه های سمعی و بصری به اطلاع عموم رسانده شود.

بانک ملی نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز واحدهای خود را از طریق برگزاری آزمون استخدامی تامین می نماید. داوطلبان علاقمند به مشاغل بانکداری می توانند در مهلت ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی به سایت ثبت نام این آزمون مراجعه کرده و مراحل نام نویسی در این آزمون را تکمیل نمایند.

آزمون استخدامی بانک ملی معمولا در دو مرحله کتبی و شفاهی برگزار می شود، افرادی که در هر دو مرحله پذیرش بانک ملی موفق به  کسب حدنصاب نمره قبولی می شوند، در نهایت به استخدام بانک ملی ایران در می آیند. زمان ثبت نام استخدام بانک ملّی ایران در قالب اطلاعیه از سوی بانک ملی ایران منتشر می شود.

افرادی که قصد ثبت نام در این آزمون را دارند، می بایست قبل از انجام مراحل ثبت نام از شرایط ثبت نام استخدام بانک ملی ایران مطلع شده، سپس اقدام به ثبت نام در این آزمون نمایند. به منظور ارائه اطلاعات کامل در خصوص استخدام بانک ملی در ادامه این مقاله قصد داریم به بیان جزئیاتی از قبیل زمان و نحوه ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی و همچنین شرایط و مدارک لازم جهت نام نویسی در آزمون استخدامی بانک ملی ۱۴۰۱ بپردازیم.


مجموعه نمونه سوالات استخدامی بانک ملی ایران در سال ۱۴۰۱

همانگونه که می دانید به علت عدم تغییر اساسی در سیلابس دانشگاهی و دروس مورد مطالعه در دانشگاه ها، تقریبا می توان گفت که آزمون های استخدامی با یک سری مواد ثابت که شاید تغییری در حد (شاید ۵ درصدی) در آن ها صورت گیرد هر ساله برگزار شده و می شود. امسال نیز در پی انتظار اعلام برگزاری آزمون استخدامی بانک ملی و با توجه به ثابت بودن مواد آزمون استخدامی بانک ملی در این سال ها، تیم تخصصی و کارشناسان میهن سوال اقدام به تهیه و در اختیار قرار دادن مجموعه نمونه سوالات استخدامی بانک ملی نموده است و امیدوار است که با جمع آوری این مجموعه توانسته باشد رضایت شما عزیزان را جلب کرده باشد.

 

میهن سوال و خبر آزمون استخدام بانک ملی

ما در میهن سوال تمام تلاش خود را می کنیم تا به محض اطلاع از اخبار دقیق برگزاری این آزمون استخدامی در سال  ۱۴۰۱ و اعلام منابع و مواد آزمون، هم به سرعت اطلاع رسانی نماییم و هم در صورت نیاز با تغییر و اصلاح مجموعه نمونه سوالات استخدامی بانک ملی ایران، مجموعه و بسته ای دقیق، مفید و کارا که تضمین کننده ی قبولی شما در آزمون باشد را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

 

دریافت نمونه سوالات استخدامی بانک ملی در سال ۱۴۰۱

شما بازدیدکننده و مخاطب گرامی می توانید با دریافت مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک ملی (با کلیک بر روی لینک زیر می توانید به صفحه ی مورد نظر هدایت شده و از آنجا آن را تهیه نمایید) از همین حالا شروع به مطالعه و بالا بردن سطح علمی خود کرده که در این صورت مطمئنا نه یک گام که چند گام از رقبای خود پیش بوده و به امید خدا جزء پذیرفته شدگان این آزمون استخدامی خواهید بود.

 

زمان دقیق ثبت نام استخدام بانک ملی ایران ۱۴۰۱

آزمون استخدامی بانک ملی ایران با توجه به نیاز این سازمان و در زمان متفاوتی برگزار می شود. آخرین آزمون استخدامی بانک ملّی ایران در سال ۱۳۹۷ برگزار شد. هنوز اطلاعیه ای از سوی بانک ملی ایران برای استخدام نیروهای مورد نیاز در این بانک برای سال ۱۴۰۱ منتشر نشده است، بنابراین نمی توان زمان دقیقی را برای زمان ثبت نام استخدام بانک ملی ایران ۱۴۰۱ ذکر نمود.

همچنین، در دوره گذشته آزمون استخدامی بانک ملی ایران برای فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر برگزار شد و پذیرفته شدگان این آزمون از ۱۳ تا ۱۷ شهریور ماه فرصت داشتند تا مدارک لازم را به اداره امور شعب بانک ملی ایران در استان محل مورد تقاضا تحویل دهند.

 


به محض مشخص شدن زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ۱۴۰۱، در این مقاله اطلاع رسانی می شود.


 

شرایط ثبت نام استخدام بانک ملی ایران ۱۴۰۱

شرایط ثبت نام استخدام بانک ملی ایران برای سال ۱۴۰۱ در دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون یا فراخوان منتشر شده در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir قابل مطالعه می باشد. شرایط ثبت نام استخدامی بانک ملی ایران به دو بخش شرایط عمومی و اختصاصی تقسیم می شود که به شرح زیر می باشد:

 

شرایط عمومی استخدام بانک ملّی ایران ۱۴۰۱

  دارا بودن تابعیت جمهوری اسلامی ایران

  اعتقاد به دین اسلامی و یا یکی از دین های مورد تایید کشور ایران

  اعتقاد به قانون اساسی و عمل به آن ها

  داشتن سلامت روحی و جسمی مناسب متناسب با شغل بانکداری

  نداشتن هرگونه سابقه کیفری موثر

  نداشتن هرگونه اعتیاد به دخانیات

  نداشتن ممنوعیت هایی برای استخدام در دستگاه های دولتی از سوی مراجع قضایی

  عدم اشتغال به تحصیل و یا اشتغال در مراکز دولتی در هنگام ثبت نام

  نیروهای بازخرید دستگاه های اجرایی امکان ثبت نام در این آزمون را ندارند.

 

شرایط اختصاصی استخدام بانک ملّی ایران ۱۴۰۱

حداقل معدل مدرک تحصیلی داوطلبان ۱۴ می باشد.

داشتن قد ۱۷۵ برای افرادی که قصد شرکت در آزمون نگهبانی بانک ملی را دارند، الزامی می باشد.

افرادی که دارای مدرک کاردانی هستند باید دارای حداقل سن ۲۰ سال و حداکثر سن ۲۵ سال، افرادی که دارای مدرک فوق دیپلم هستند باید دارای حداکثر سن ۳۰ سال، افرادی که دارای مدرک کارشناسی هستند باید حداکثر دارای ۳۵ سال، افرادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند باید حداکثر ۴۰ سال و در نهایت افرادی که دارای مدرک دکتری هستند باید حداکثر ۴۵ سال داشته باشند.

افرادی که در آزمون استخدامی بانک ملی ایران قبول می شوند، باید فرم مربوط به تعهد خدمتی مبنی بر عدم جابجایی در حین خدمت به مدت ۱۰ سال را پر کنند.

 

سوالات متداول

۱- ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی چه زمانی انجام می شود؟

✔️ این ثبت نام معمولا با توجه به نیاز واحدها در محدوده زمانی متفاوتی انجام می شود که به محض شروع ثبت نام، تاریخ دقیق در متن مقاله قرار داده می شود.

 

۲- ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی از چه طریقی انجام می شود؟

✔️ ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی به صورت اینترنتی و از طریق سامانه جهاد دانشگاهی انجام می شود که مراحل و لینک ثبت نام در متن مقاله نیز قرار داده شده است.

 

۳-  برای تکمیل مراحل ثبت نام استخدام بانک ملی داشتن چه مدارکی لازم و ضروری است؟

✔️ همانطور که در متن مقاله به طور کامل توضیح داده شده است از مدارک لازم برای این ثبت نام می توان به عکس سه در چهار و داشتن کارت پایان خدمت برای آقایان اشاره کرد.

 

وبسایت بانک ملی ایران

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *